Hit enter to search or ESC to close

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy doradcy finansowego.

Telefony

(48) 882 113 330

(48) 798 607 841

Adres

41-712 Ruda Śląska, ul. Goduli 24

biuro@atgfinanse.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ATG Finanse z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Goduli 24, 41-712 Ruda Śląska.

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: biuro@atgfinanse.pl, lub pisemnie (ul. Goduli 24, 41-712 Ruda Śląska).

Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego – podstawą prawną przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora; uzasadnionym interesem administratora jest możliwość udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Dane przechowujemy przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie oraz przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane te zostaną usunięte po zrealizowaniu się tych celów.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawa żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.
W zakresie w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych.

Podanie danych osobowych w celach obsługi zapytania składanego za pośrednictwem formularza kontaktowego jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi takiego zapytania.